Zdjęcia Rodzinne

Każda sesja dziecięca jest świetną okazją, aby wykonać też zdjęcia rodzinne, ze starszym rodzeństwem oraz Rodzicami. Takie fotografie z pewnością staną się wspaniałą pamiątką na długie lata. Zdjęcia rodzinne nie muszą być sztywne i bardzo formalne. Wolę, gdy Rodzice po prostu cieszą się tą chwilą, przysiądą przy bawiącym się dziecku czy przytulą je do siebie. Stroje mogą być eleganckie, ale bez przesady, świetnie wyglądają też rodzinne sesje na luzie, np. w jeansach i białych koszulkach. Ważne, by strój wszystkich osób na fotografii był harmonijny co do kolorów i stylu. Pomysł i dobry humor przekładają się na świetne fotografie. Nie mam nic przeciwko zabawnym ujęciom, z gadżetami przyniesionymi na sesję.

Zdjęcia rodzinne wyglądają najlepiej wtedy, gdy wszyscy są blisko siebie, niemal przytuleni i są radośni. Wtedy też dzieci czują się rozluźnione. Bardzo eleganckie stroje wymuszają jakoby poważniejsze zachowanie i stojącą, sztywną pozę. Gotowe zdjęcia z sesji są wyretuszowane i przygotowane do druku nawet w dużych formatach.
Sesje wykonuję od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-14.30
Zapraszam serdecznie: 503 326 599

Cennik od grudnia 2017

250 zł – sesja rodzinna (dziecko/dzieci + rodzice, do 5 osób)

Każda sesja Rodzinna zawiera 25 fotografii wydrukowanych w formacie 10 x 15 cm i nagranych na płytkę CD w dużej rozdzielczości

Opłatę pobieram w trakcie sesji (jeśli zdjęcia z płytką mają być wysłane Pocztą na terenie Polski, wówczas należy dopłacić 10 zł, poza granicami 20 zł)
Nie wykonuję sesji w Kościele i w domu Klienta
Nie wykonuję sesji w weekendy

zdjecia-rodzinne

zdjecia-rodzinne-2

zdjecia-rodzinne

zdjecia-rodzinne-2

zdjecia-rodzinne-2

zdjecia-rodzinne-6

zdjecia-rodzinne-2

zdjecia-rodzinne  zdjecia-rodzinne

zdjecia-komunijne-9

zdj-rodzinne zdj-rodzinne-2

zdj-rodzinne-3