Zdjęcia Dzieci

Wykonuję sesje noworodków, niemowląt, dzieci rocznych i starszych dzieci wraz ze zdjęciami rodzinnymi. Do sesji przygotowuję eksponaty, gadżety i opaski do włosów, a dla młodszych dzieci również ubranka. Gotowe zdjęcia z sesji są wyretuszowane i przygotowane do druku nawet w dużych formatach.
Sesje wykonuję od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-14.00
Zapraszam serdecznie: 503 326 599

CENNIK

200 zł – sesja dziecięca (maksymalnie 2 dzieci), po tej sesji otrzymasz 10 fotografii wydrukowanych w formacie 10 x 15 cm oraz link do pobrania tych zdjęć w dużej rozdzielczości

250 zł – sesja rodzinna (dziecko/dzieci + rodzice), po tej sesji otrzymasz 15 fotografii wydrukowanych w formacie 10 x 15 cm oraz link do pobrania tych zdjęć w dużej rozdzielczości

Zapraszam serdecznie: 503 326 599

Opłatę pobieram w trakcie sesji
Nie wykonuję sesji w Kościele i w domu Klienta
Nie wykonuję sesji w weekendy

Dzieci niepełnosprawne zapraszam na sesję ze zniżką 50 %

——————————————————————————-

Przydatne informacje czyli jak przygotować się do sesji?

Sesja trwa zwykle około 1 godziny. Najmłodsze dzieci wymagają nieraz trochę więcej czasu z racji karmienia czy przewijania. Starszym dzieciom przyda się woda lub soczek, jakiś cukiereczek na zachętę. Nigdy nie przymuszam do zdjęć i nakłaniam Rodziców do podobnego podejścia do zdjęć. Dzieci mają swoje lepsze bądź gorsze dni i momenty. Do zdjęć zdecydowanie lepiej je przekupić niż przymusić, bo emocje dobrze widoczne są na zdjęciach.

Nie szata zdobi człowieka… w przypadku zdjęć to powiedzenie średnio się sprawdza, bo strój jest tutaj ważny, zresztą nie tylko strój ale i fryzura czy eksponaty. Do sesji warto się przygotować!
Dzieci można przebrać kilka razy, ja dysponuję kilkoma ubrankami dla noworodków i rocznych dzieci, ale warto też wziąć ze sobą dodatkowy strój. Nie przepadam za ubrankami o krzyczących kolorach z napisami i mocnymi wzorami, bo to odwraca nam uwagę od twarzyczki, która jest dla mnie najważniejsza. Pastelowe kolory zawsze są dobre, może być kolorowy akcent, jak najbardziej, ale nie za dużo, szczególnie dotyczy to zdjęć wspólnych, rodzinnych, gdzie przy zastosowaniu większej liczby kolorów i wzorów robi nam się na fotografii chaos. Dobrze też, żeby na zdjęciach rodzinnych styl stroju był harmonijny, tzn. albo wersja bardziej elegancka dla wszystkich albo cała rodzina występuje na luzie.

Na sesję można też przynieść swoje gadżety, ulubioną maskotkę, korale czy śmieszne okularki albo przebranie. Po pierwsze będzie to dobra pamiątka, a po drugie eksponaty rozładowują stres i sprawiają, że zdjęcia są ciekawsze i często określają upodobania czy pasje. Szczególnie w przypadku dzieci starszych, które już nie pozują w tak naturalny sposób, jak Maluszki.