Zdjęcia Dzieci

Wykonuję sesje noworodków, niemowląt, dzieci rocznych i starszych dzieci. Do sesji przygotowuję eksponaty i opaski do włosów, a dla młodszych dzieci również ubranka. Gotowe zdjęcia z sesji są wyretuszowane i przygotowane do druku.
Sesje wykonuję od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-14.00
Zapraszam serdecznie: 503 326 599

Sesja dziecięca 200 zł
8 fotografii wydrukowanych w formacie 15 x 21 cm
Unikatowy link do pobrania tych zdjęć w dużej rozdzielczości

Opłatę pobieram w trakcie sesji
Nie wykonuję sesji w Kościele i w domu Klienta oraz w weekendy
Dzieci niepełnosprawne zapraszam na sesję ze zniżką 50 %
——————————————————————————-
Przydatne informacje czyli jak przygotować się do sesji?
Sesja trwa zwykle około 1 godziny. Najmłodsze dzieci wymagają nieraz trochę więcej czasu z racji karmienia czy przewijania. Starszym dzieciom przyda się woda lub soczek, jakiś cukiereczek na zachętę. Nigdy nie przymuszam do zdjęć i nakłaniam Rodziców do podobnego podejścia do zdjęć. Dzieci mają swoje lepsze bądź gorsze dni i momenty. Do zdjęć zdecydowanie lepiej je przekupić niż przymusić, bo emocje dobrze widoczne są na zdjęciach.

Nie szata zdobi człowieka… w przypadku zdjęć to powiedzenie średnio się sprawdza, bo strój jest tutaj ważny, zresztą nie tylko strój ale i fryzura czy eksponaty. Do sesji warto się przygotować!
Najmłodsze dzieci można przebrać 2 razy, ja dysponuję kilkoma ubrankami dla noworodków i rocznych dzieci, ale warto też wziąć ze sobą dodatkowy strój. Nie przepadam za ubrankami o krzyczących kolorach z napisami i mocnymi wzorami, bo to odwraca nam uwagę od twarzyczki, która jest dla mnie najważniejsza. Pastelowe kolory zawsze są dobre, może być kolorowy akcent, ale nie za dużo, szczególnie dotyczy to zdjęć wspólnych, rodzinnych, gdzie przy zastosowaniu większej liczby kolorów i wzorów robi się na fotografii chaos. Dobrze też, żeby na zdjęciach rodzinnych styl stroju był harmonijny, tzn. albo wersja bardziej elegancka dla wszystkich albo cała rodzina występuje na luzie.

Na sesję można też przynieść swoje gadżety, ulubioną maskotkę, korale czy śmieszne okularki albo przebranie. Po pierwsze będzie to dobra pamiątka, a po drugie eksponaty rozładowują stres i sprawiają, że zdjęcia są ciekawsze i często określają upodobania czy pasje. Szczególnie w przypadku dzieci starszych, które już nie pozują w tak naturalny sposób, jak Maluszki.