Fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa inaczej nazywana nb czyli new born (nowo narodzony) to wyjątkowe zdjęcia, ze wszystkich sesji dziecięcych moje ulubione, choć i najtrudniejsze. Te kruche ciałka noworodków, embrionalne pozy i niezwykle urocze gesty sprawiają, że zdjęcia są unikalne. Nigdy potem dzieci nie wyglądają podobnie, gdy osiągają zaledwie kilka miesięcy, przyjmują już stałą, sztywną pozę i nie da się już osiągnąć tego, co możliwe jest tylko w pierwszych tygodniach życia.

Dlatego sesje noworodków najlepiej wykonywać do 14 dnia życia dziecka, najpóźniej do miesiąca. Warto zapisywać się na nie już w czasie ciąży. Noworodki to sesje szczególne, które czasem trwają nieco dłużej niż 1 godzinę, bo takie maleńkie dzieci niejednokrotnie wymagają karmienia czy przewijania, a nawet przytulenia do Mamy w ramach uspokojenia.

Dysponuję ubrankami i czapeczkami dla noworodków, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Mam też opaski do włosów dla dziewczynek, a z gadżetów misie, koszyki i drewnianą misę. Posiadam też owijki i futrzaki.

Category: