Sesja Zuzi

Home  /  Sesje roczkowe   /  Sesja Zuzi

Sesja Zuzi

Jak ja lubię takie spotkania jak sesja Zuzi i Emilki. To rozkoszne siostrzyczki, które pięknie pokazały relacje na zdjęciach! Emilka była już u mnie na swoim roczku, teraz przyszła kolej na uroczą Zuzię, bo dziewczynka też akurat skończyła pierwszy rok życia. Fantastycznie pozowała do zdjęć, cierpliwie i z uśmiechem!

Sesja Zuzi to sesja na roczek

Nie wiem czy wiecie, ale właśnie sesje na roczek lubię najbardziej. Dzieci są wtedy bardzo fotogeniczne, zaczynają współpracować, ale są całkowicie naturalne. Zdarzają się ruchliwe dzieci które już uciekają. Wtedy warto użyć jakiegoś koszyka, krzesła, które na chwilę unieruchomią dziecko. Zawsze rodzin niech jest w pobliżu przy takich ujęciach, choćby poza kadrem. To zabezpiecza dziecko przed upadkiem. Najbezpieczniejszy jest fotel.

Dziękuję za tą piękną sesję Zuzi i Emilki. Wyszła ślicznie, dziewczynki chętnie się przebierały, tuliły. Takie ujęcia właśnie podobają mi się najbardziej. No i te gołe stópki, uwielbiam je! Zobacz też Post z sesji Zuzi i Emilki na moim profilu Facebook: https://www.facebook.com/aniapiernikarczyk/posts/4913306922023282

NAPISZ KOMENTARZ