Sesje Świąteczne czas zacząć

Home  /  Zdjęcia dzieci   /  Sesje Świąteczne czas zacząć

Sesje Świąteczne czas zacząć

Jak co roku o tej porze przychodzi moment na sesje świąteczne, które uwielbiacie i które zawsze cieszą się dużą popularnością. Choć jeszcze nic nie wspominałam, to już dzwonicie i się zapisujecie 🙂 Oficjalnie więc teraz zapraszam do zamawiania sesji świątecznej. Liczna miejsc ograniczona, bo sesje świąteczne z drukiem przed Świętami będę wykonywać maksymalnie do 11 grudnia.

Dziś chciałam Wam pokazać zdjęcia, na jakich dwóch scenkach zamierzam pracować. Istnieje możliwość pewnych modyfikacji i zmiany dekoracji, ale mniej więcej takie scenerie planuję, prawdopodobnie pojawi się jeszcze stoliczek z „wypiekiem” pierniczków.

Pierwsza scenka, ta w czerwieni idealnie pasuje właśnie do wszelkich czerwonych, typowych stylizacji. Może być rodzinna lub dziecięca, w strojach letnich i zimowych. Daje większą dowolność co do grubości ubioru.

Scenka druga, bardziej niebieska, jest znacznie delikatniejsza i takie też widzę na niej stroje, bardziej w srebrze, ecri, błękitach, różach czy granatach. Pasuje mi też tutaj strój bardziej zimowy, z czapką, beretem, szalem, ciepłymi skarpetami, bo po śniegu na bosaka trochę nie bardzo 😉

Scenkę mogą sobie Państwo wybrać przy zamawianiu sesji. Ja mam kilka gadżetów pasujących do tych stylizacji, ale nie mam ubrań stosownych dla każdego wieku i płci dziecka.

Do każdej wykupionej sesji świątecznej przygotuję kartkę świąteczną, podobną, jakie zamieściłam poniżej, pod zdjęciami. Kartkę prześlę na maila. Można ją też wybrać jako zdjęcie drukowane.

Warunki sesji:

Sesja rodzinna:
– cena 300 zł
– 12 zdjęć w pakiecie, wydrukowanych w formacie 15×21 i przesłanych w dużej rozdzielczości
– możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 10 zł za 1 ujęcie
– dodatkowe powielenia w cenie 2 zł za odbitkę

Sesja dziecięca:
– cena 250 zł
– 10 zdjęć w pakiecie, wydrukowanych w formacie 15×21 i przesłanych w dużej rozdzielczości
– możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 10 zł za 1 ujęcie
– dodatkowe powielenia w cenie 2 zł za odbitkę

NAPISZ KOMENTARZ